אורון שרון מאמן מרצה מנטור

אימון עסקי, אימון אישי, התפתחות אישית


מאמר: חופש בתוך גבולות / אורון שרון

kids-playing-in-the-park

חופש נוצר בתוך גבולות.
בתוך גבולות מתאפשר חופש, גן ילדים מגודר הוא דוגמא טובה לכך, כשהילדים יכולים להסתובב חופשי בתוך גבולות הגדר. החופש שלנו נוצר בתוך הגבולות שלנו; כשאנחנו שומרים על הגבולות שלנו.

הטעות הראשונה שאנשים עושים לגבי גבולות, מתקיימת כבר בשפה.

קרא עוד...

מאמר: ללמוד איך לריב / הילה ואורון שרון

coupleFightהרבה שואלים אותנו: "מה אתם לא רבים?לא יכול להיות...".
אז אנו שואלים בחזרה: "מה זה לריב?".
אם לריב זה כמו שכתוב במילון ("קטטה, ויכוח קולני או סכסוך אלים"), אז התשובה היא "לא", אנחנו לא רבים.
מה כן?

קרא עוד...

מאמר: למה אני לבד? / אורון שרון

stock-photo-girl-alone-looking-into-the-distance-547722הרבה פעמים אנשים "עושים" את כל מה שצריך - דייטים, בליינד-דייטים, שידוכים, אתרי היכרויות, מועדונים וכו'. מבחינתם הם מאוד רוצים זוגיות, חלקם אומרים שזו המטרה העיקרית בחייהם, הם משתדלים ואולי אפילו מתאמצים וזה לא קורה.
יש אנשים שלא ערים לכך שיש בתודעה שלהם חלק שיש לו אינטרס ברור להיות לבד. אולי חלק זה נסתר והם אינם מודעים אליו, אבל אם מתבוננים במציאות, הם לבד - משמע החלק הזה מנהל אותם ומנצח את הבחירה שלו - להיות לבד.

בטור זה אציג שלוש סיבות שבגללן אנשים לבד. אלו סיבות שאני מכיר מניסיוני בעבודה עם מתאמנים ומתוך התבוננות על חיי האישיים והדרך שאני עברתי.

קרא עוד...

מאמר: הכלה, קבלה ומה שבניהן / אורון שרון

fish-acceptanceבחרתי לכתוב על שתי מילים קטנות, עם חשיבות גדולה בחיינו: הכלה וקבלה. שתי הוויות, שמופיעות שוב ושוב עם המתאמנים איתם אני עובד. החלטתי לשתף אתכם בכמה מהדברים שאני נוכחתי אליהם.
אני אתאר את הפרשנות שלי לשתי המילים הללו ואת המשמעות שלהן בתהליך הצמיחה וההתפתחות האישית.

קרא עוד...

מאמר: אותנטיות ביצירת זוגיות / אורון שרון

stock-vector-red-stamp-with-the-word-authentic-36888490אותנטיות, היא אחת התשתיות החשובות ביותר ביצירת יחסים זוגיים ובקיומם. תקשורת ישירה, פתוחה ואותנטית, היא תשתית הכרחית ביצירת זוגיות שלווה והרמונית וחשוב להביא אותה לקשר מהיום הראשון. אם ביצירת היחסים אנחנו נהיה אותנטיים, זה גם מה שישתקף לנו בחזרה מהצד השני - בן זוג אותנטי.

קרא עוד...

מאמר: נס הסליחה / אורון שרון

Forgiveness-Logo"הכוח הקיים באהבה ובסליחה בחיינו יכול לחולל נסים." (ג'רלד ג' ימפולסקי)
בשנת 2005 בחרתי להיות תלמיד של ה"קורס בנסים", ספר שעוסק כולו בסליחה כדרך להגיע אל שלוות הנפש ואל האהבה השוכנת בתוכנו. במקביל השתתפתי במשך שנה בסדנה של ה"קורס בנסים" אצל אפרת שר-שלום, מורה גדולה לאהבה, קבלה, חמלה וסליחה בחיי.
מאז אני מתרגל סליחה בחיי האישיים ומביא אותה גם לעולמי המקצועי כמאמן. הסליחה הביאה לחיי שלווה גדולה, אהבה, וגם את אשתי ובני האהובים. מתוך הערך הגדול שהסליחה הביאה לחיי ולחיי אלו שמתאמנים איתי, בחרתי לכתוב את המאמר הזה ולשתף גם אתכם.

קרא עוד...

יצירת קשר
mail

רשימת התפוצה שלי
Actions-list-add-user-icon1

אתם מוזמנים ליצור עימי קשר, אורון שרון, טלפון: 052-8408418 מייל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.