3.2.2013 - חו"ד מומחה שלי בידיעות אחרונות על קפטן מכבי ת"א בכדורגל שרן ייני

אורון שרון מאמן מרצה מנטור

אימון עסקי, אימון אישי, התפתחות אישית


3.2.2013 - חו"ד מומחה שלי בידיעות אחרונות על קפטן מכבי ת"א בכדורגל שרן ייני

shiran cover

מוזמנים לקרוא חו"ד מומחה שלי על קפטן מכבי תל אביב בכדורגל שרן ייני, שהתפרסמה בידיעות אחרונות, בכתבתה של גאיה קורן.
להלן צילום הכתבה והטור.

shiran cover

 

אורון שרון, מאמן מומחה לזוגיות והתפתחות אישית:

שרן מרוויח בזכות את תואר הקפטן ואת ההישגים שלו במגרש ומחוצה לו. הוא מחויב ואחראי הן לרוטינות השונות שמלוות את הקריירה שלו כשחקן והן למחויבויות שלו בבית, בזוגיות ובלימודים. הוא יסודי, משקיען, ורציני, בהתייחסותו לעשייה שלו, וזה יכול להתבטא בדרך בה הוא מתבונן על המשחקים ששיחק מצד אחד, ומצד שני בדרך בה הוא לומד לתואר הראשון. הוא מתבונן בגישה בוגרת על החיים ורואה גם את התקופה שאחרי הכדורגל וכבר מכין את עצמו לקריירה הבאה שלו.

שרן מציג גישה בריאה לחיים, המבוססת על נקודת מבט אופטימית, ובוחר לראות את החיובי שבדברים. הוא אדם רגוע, אוהב שגרה וסדר בחייו, יודע לנהל את משאביו היטב ולמצוא זמן לדברים החשובים לו. זה לא מובן מאליו שהוא יודע גם ליהנות בקריירה, בזוגיות, עם חברים ומהחיים בכלל.

שרן מציין לא אחת שאין לו דם חם, יחד עם זאת, הוא מדבר גם על יכולתו לצעוק, לנקום ולשחק מלוכלך. התנהגות זו באה בסתירה לאופיו הרגוע ולגישתו החיובית לחיים. שרן הוא מנהיג באופיו ובתפקידו וגם משמש מודל לאלו הצופים בו וחשוב שילמד לקיים את הרוגע שלו גם ברגעים מאתגרים יותר על המגרש.

 

shiran col

להגדלת הכתבה לחצו על התמונה:

shiran story

  

יצירת קשר
mail

רשימת התפוצה שלי
Actions-list-add-user-icon1

אתם מוזמנים ליצור עימי קשר, אורון שרון, טלפון: 052-8408418 מייל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.