27.1.2013 - חו"ד מומחה שלי בידיעות אחרונות על מעצב האופנה אלון ליבנה

אורון שרון מאמן מרצה מנטור

אימון עסקי, אימון אישי, התפתחות אישית


27.1.2013 - חו"ד מומחה שלי בידיעות אחרונות על מעצב האופנה אלון ליבנה

livne cover

מוזמנים לקרוא חו"ד מומחה שלי על מעצב האופנה אלון ליבנה, שהתפרסמה בידיעות אחרונות, בכתבתה של גאיה קורן.
להלן צילום הכתבה והטור.

livne cover

 

אורון שרון, מאמן מומחה לזוגיות והתפתחות אישית:

אלון מצליח בעסק שלו ובחיים וזה לא במקרה. הוא משלב בין היותו טיפוס מאוזן, גם פנימית וגם בהתנהלותו בחייו, לבין שליטה בחייו ומשמעת עצמית גבוהה, המאפשרות לו לדבוק במטרותיו ובבחירותיו.
עבודתו של אלון מסבה לו סיפוק, יחד עם זאת, היא משלבת אינטנסיביות של ימים מלאי פגישות, ניהול עסק מרובה עובדים, ושהות עם הכלות ובני משפחותיהן. עבודתו מצריכה ממנו משאבים רגשיים ונפשיים רבים, בהכלת המתחים, הלחצים והרגשות שלהם ובהרגעתם. יכולות אלו יוצרות לקוחות מרוצים והפניות של לקוחות חדשים.

חשובים לו השקט והשלווה בחייו, והם נתמכים היטב על ידי היותו אדם של שגרה ובית, וכן בכך שהוא אינו נוטה להגזים בשום תחום. על מנת להיטען מחדש אחרי יום עבודה מתיש, הוא לוקח לעצמו זמנים של מנוחה, התאוששות ותמיכה בעצמו. הוא יודע לשמור על הגבולות בין העסק לבין חייו האישיים, ומה שמנחה אותו זו רווחתו האישית ולא האפשרות להרוויח עוד כסף.

במקרה של אלון, העקרונות של תזונה נכונה, פעילות גופנית שמשלבת גוף ונפש, ונאמנות לעצמו, הגיעו מהבית, מההורים, אשר מדגימים זאת בדרך חייהם. ניכר שיש לו קשר חזק ומיטיב עם ההורים, הוא יודע להיעזר בהם ובאיכויות שלהם והם מצידם, דואגים לו ותומכים בו.

 

livne col

להגדלת הכתבה לחצו על התמונה:

livne story

  

יצירת קשר
mail

רשימת התפוצה שלי
Actions-list-add-user-icon1

אתם מוזמנים ליצור עימי קשר, אורון שרון, טלפון: 052-8408418 מייל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.