20.1.2013 - חו"ד מומחה שלי בידיעות אחרונות על הדוגמנית והשחקנית ליאל דניר

אורון שרון מאמן מרצה מנטור

אימון עסקי, אימון אישי, התפתחות אישית


20.1.2013 - חו"ד מומחה שלי בידיעות אחרונות על הדוגמנית והשחקנית ליאל דניר

liel cover

מוזמנים לקרוא חו"ד מומחה שלי על הדוגמנית והשחקנית ליאל דניר, שהתפרסמה בידיעות אחרונות, בכתבתה של גאיה קורן.
להלן צילום הכתבה והטור.

liel cover

 

אורון שרון, מאמן מומחה לזוגיות והתפתחות אישית:

ליאל מציגה גישה בוגרת ומחוברת לחיים. היא פתוחה, אותנטית ורגישה, נותנת מקום משמעותי למערכות יחסים בחייה ומעדיפה לקיים אותן פיסית ולא וירטואלית. אל מול הרגישות הגבוהה שלה, היא מבינה את הצורך לשחרר, לנקות ולסלוח כמפתח לשלוות הנפש.
ליאל משלבת כמה תחומי קריירה שונים בו זמנית, בדרך המאפשרת לה למצות את היכולות השונות שלה ולהגשים את עצמה. היא יודעת ליצור את התנאים הנכונים שיאפשרו לה להיות במיטבה, והיא נכונה לעבוד ולהשקיע את המשאבים הנדרשים.
ליאל בוחרת להיות מנהיגה בחייה והיא מקיימת זאת הלכה למעשה בכל תחומי חייה: בטיפול ב well being שלה, בקריירה, ביחסים ובזוגיות. היא מעשית, ממוקדת, מוציאה לפועל את הכוונות שלה ומנהלת את עצמה היטב.
באמצעות הספורט במהלך השבוע והיציאה לטבע בסופי השבוע, ליאל יוצרת לעצמה זמנים של עצירה, שקט ורוגע. רגעים בהם תוכל להתנקות מכל הרעש החיצוני ולהתחבר לעצמה.
זמנים אלו חשובים ומבורכים על מנת לאזן את העומס שקיים בחיי היומיום שלה. הרמה הבאה בחייה תהיה ללמוד לעצור, להתחבר ולהיכנס לשקט הפנימי שלה גם במהלך היומיום המלא והגדוש שלה.

 

liel col

להגדלת הכתבה לחצו על התמונה:

liel story

  

יצירת קשר
mail

רשימת התפוצה שלי
Actions-list-add-user-icon1

אתם מוזמנים ליצור עימי קשר, אורון שרון, טלפון: 052-8408418 מייל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.