13.1.2013 - חו"ד מומחה שלי בידיעות אחרונות על הדוגמנית ילנה ראלף

אורון שרון מאמן מרצה מנטור

אימון עסקי, אימון אישי, התפתחות אישית


13.1.2013 - חו"ד מומחה שלי בידיעות אחרונות על הדוגמנית ילנה ראלף

ilena cover

מוזמנים לקרוא חו"ד מומחה שלי על הדוגמנית ילנה ראלף, שהתפרסמה בידיעות אחרונות, בכתבתה של גאיה קורן.
להלן צילום הכתבה והטור.

ilena cover

 

אורון שרון, מאמן מומחה לזוגיות והתפתחות אישית:

ילנה היא אשת עסקים צעירה ואנרגטית, שכבר הספיקה הרבה בחיים, יצרה לעצמה מוניטין וגם מצאה זמן לתרום ולהשפיע. היא נמצאת כעת בתקופה משמעותית בחייה, תקופה של מעברים ושינויים, בעיקר סביב הגעתה של אמה לארץ.
השינויים באים לידי ביטוי בתחומים שונים בחייה: היא הייתה כאן לבד, ללא כל משפחה ועכשיו היא גרה עם אמה באותה דירה; עשתה כושר במסירות במשך 8 שנים והפסיקה; הייתה בזוגיות במשך 9 שנים ועכשיו היא בבדיקה לאן זה הולך; במקום 8 אודישנים ביום, היא הולכת ל- 4-5 בשבוע; בעבר הזניחה את התזונה שלה וכעת היא בתשומת לב על הנושא ומקפידה לאכול נכון ובריא.
מרגע הגעת אמה לארץ, ילנה מנסה להשלים פערים ולהיות עמה, גם על חשבון דברים אחרים, כגון הכושר. נראה כי חסרונה של אמה בחייה היה גדול וכי הקשר שלה עמה חשוב לה מאד.
ילנה שואפת לשלווה ורוגע בחייה. היא יודעת להירגע באמצעות ישיבה בים, נשימות והאזנה למוסיקה. בהסתכלות רוחבית וארוכת טווח, המפתח שלה לשלוות הנפש המבוקשת הוא איזון והמשך טיפול וטיפוח בתחומי חייה השונים. נאחל לה שתמשיך לטפח את נפשה באופן דומה לזה בו מטפחת את גופה.

 

ilena col

להגדלת הכתבה לחצו על התמונה:

ilena story

  

יצירת קשר
mail

רשימת התפוצה שלי
Actions-list-add-user-icon1

אתם מוזמנים ליצור עימי קשר, אורון שרון, טלפון: 052-8408418 מייל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.