30.12.2012 - חו"ד מומחה שלי בידיעות אחרונות על מיקי ברקוביץ'

אורון שרון מאמן מרצה מנטור

אימון עסקי, אימון אישי, התפתחות אישית


30.12.2012 - חו"ד מומחה שלי בידיעות אחרונות על מיקי ברקוביץ'

berkoviz cover

מוזמנים לקרוא חו"ד מומחה שלי על מיקי ברקוביץ', שהתפרסמה בידיעות אחרונות, בכתבתה של גאיה קורן.
להלן צילום הכתבה והטור.

berkoviz cover

 

אורון שרון, מאמן מומחה לזוגיות והתפתחות אישית:

מיקי ברקוביץ', ספורטאי ואדם משכמו ומעלה, אחד הגדולים ביותר שהיו לנו כאן בדורות האחרונים. בד"כ אנחנו מכירים את הישגיו הספורטיביים של מיקי, וכאן יש לנו הזדמנות לפגוש את הישגיו בתחומים נוספים בחייו, ואת האיכויות שלו שאפשרו לו את ההישגים בעבר ואת ההצלחה והאושר בהווה.

מיקי יודע להתמיד לאורך זמן והוא יודע לעשות זאת בכל תחומי חייו: הוא היה כדורסלן במשך 30 שנה, הוא נשוי 35 שנים, הוא שומר על משקל קבוע למעלה מעשור, הוא מתאמן לפי תוכנית אימוני כושר קבועה, יש לו סדר יום מובנה וקבוע, שעות שינה מסודרת וכו'. הוא משתמש בשגרה, בסדר יום, ובתכנון, ועל אף שמעיד שזו עבודה קשה, תוצאותיה מוכחות ומבטיחות בחייו, וההשקעה שלו משתלמת.
רבים מאיתנו רוצים להשיג הישגים מהירים, תוך זמן קצר. מיקי מדגים שהדרך להגיע להצלחה ולאושר לאורך שנים, היא דווקא באמצעות הצבת מטרות ודבקות בהן בהתמדה ולאורך זמן.

מיקי מדבר על כך שאם הוא מפספס יום בכושר, הוא מרגיש אשם וחושש שדברים יוצאים משליטה. כמו כן, מתרגז על עצמו אם הוא לא עומד ברוב משימות שהציב לעצמו לאותו יום. פעמים רבות אנו מאמינים שרק בזכות אותם 'שומרים' פנימיים שלנו - האשמה, הכעס ו/או הביקורת, אנו עומדים במטרות וביעדים שלנו, ובלעדיהם הדברים היו יוצאים מכלל שליטה. נראה שמיקי כבר יכול לסמוך על עצמו ועל כך שההתמדה והנחישות שלו באים מתוכו, ושגם אם דברים מתפספסים פה ושם, השגרה והסדר בחייו ישמרו.

מיקי מעורר השראה, הוא מודל לספורטאים ולדרך חיים בריאה ומאושרת בכלל. כולנו נרוויח אם יבחר להקים אקדמיה ולתרום מהערכים והניסיון שלו הלאה לדורות הבאים. כן ירבו כמותו.

 

berkoviz col

להגדלת הכתבה לחצו על התמונה:

berkoviz story

  

יצירת קשר
mail

רשימת התפוצה שלי
Actions-list-add-user-icon1

אתם מוזמנים ליצור עימי קשר, אורון שרון, טלפון: 052-8408418 מייל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.