6.1.2013 - חו"ד מומחה שלי בידיעות אחרונות על נטלי דדון

אורון שרון מאמן מרצה מנטור

אימון עסקי, אימון אישי, התפתחות אישית


6.1.2013 - חו"ד מומחה שלי בידיעות אחרונות על נטלי דדון

dadon cover

מוזמנים לקרוא חו"ד מומחה שלי על נטלי דדון, שהתפרסמה בידיעות אחרונות, בכתבתה של גאיה קורן.
להלן צילום הכתבה והטור.

dadon cover

 

אורון שרון, מאמן מומחה לזוגיות והתפתחות אישית:

נטלי עוברת תהליך של הבשלה, התבגרות והתקרבות לעצמה. היא נפרדת מהמתבגרת שבה, שהושפעה ממה שחושבים עליה ופעלה מתוך פחדים פנימיים ולחצים חיצוניים. זה התבטא בסגירות, במתח, בבחירות שעשתה, בריצוי אחרים ואפילו בניתוחים קוסמטיים על פי צו האופנה.
כיום נטלי הולכת ומתחברת לעצמה, היא קשובה יותר למה נכון ומתאים לה, שומרת על הייחוד שלה, מרשה לעצמה לבטא את הקול שלה ועושה יותר עבור עצמה. כפועל יוצא מכך הביטחון והערך העצמי שלה גדלים. זהו כיוון מיטיב בהתפתחות שלה וטוב לשמוע שהיא נעזרת במאמנת אישית ובמדיטציה לתמיכה בתהליך.

נטלי מלאת רעיונות יצירתיים וחשוב לה להתפתח וליזום מיזמים עסקיים משלה. יש לה את היכולת להשקיע ולעבוד והיא מוכנה להקשיב לעצות וללמוד מהן. יחד עם זאת, היא מתחילה בהתלהבות, פעם אחר פעם יוזמה חדשה, ואז מגלה שזה לא זה, משתעממת, מפסיקה ועוברת לדבר הבא. נטלי חושבת שהסיבה לשעמום קשורה למשהו חיצוני - היוזמה עצמה, אך לא כך הוא הדבר. למרות שהיוזמות משתנות, השעמום נשאר וחשוב שנטלי תבין שהוא בא מתוכה ולא כגזרה חיצונית. מומלץ לנטלי לחקור באימון שלה את השעמום ואת המקור שלו.
בחירת היוזמה המתאימה לנטלי, קשורה לערך ולתרומה שחשוב לה להביא לעולם. חשוב שליוזמה שלה, מעבר לערך העסקי-כלכלי, יהיה גם קשר לייעוד שלה, אליו תתחבר מבפנים. זה יאפשר לה להתמסר ליוזמה ולעבור גם את הזמנים היותר "אפורים" שהם חלק בלתי נפרד מכל סיפור הצלחה.

 

dadon col

להגדלת הכתבה לחצו על התמונה:

dadon story

  

יצירת קשר
mail

רשימת התפוצה שלי
Actions-list-add-user-icon1

אתם מוזמנים ליצור עימי קשר, אורון שרון, טלפון: 052-8408418 מייל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.