23.12.2012 - חו"ד מומחה שלי בידיעות אחרונות על השחקנית והזמרת דנה עדיני

אורון שרון מאמן מרצה מנטור

אימון עסקי, אימון אישי, התפתחות אישית


23.12.2012 - חו"ד מומחה שלי בידיעות אחרונות על השחקנית והזמרת דנה עדיני

adini cover

מוזמנים לקרוא חו"ד מומחה שלי על השחקנית והזמרת דנה עדיני, שהתפרסמה בידיעות אחרונות, בכתבתה של גאיה קורן.
להלן צילום הכתבה והטור.

adini cover

 

אורון שרון, מאמן מומחה לזוגיות והתפתחות אישית:

דנה בונה ומפתחת את הקריירה שלה כשחקנית וכזמרת. שני אפיקים אלו בקריירה שלה מתבטאים בחוסר יציבות ובמסגרות משתנות. נראה כי יש לה יחסים אמביוולנטיים עם מסגרות ושגרות. מצד אחד, מטריף אותה להיות במסגרת קבועה, ומצד שני, היא מרגישה לעיתים שזה בדיוק מה שהיא צריכה. אפשר שתהיה מסגרת בתחומים מסוימים, שתתמוך בחוסר הסדר בתחומים אחרים. כמו למשל מסגרת בתזונה, בכושר ובשינה שתאפשר תמיכה ויציבות בהלך הרוח של דנה ותתמוך בחוסר הסדר סביב דרישות הקריירה.

דנה חשה מצד אחד התרגשות מוגברת וחרדות לפני הופעות, ומצד שני יכולה להרגיש ביקורת עצמית קשה אחרי ההופעה. בשני המקרים הדרך שלה להתמודד עם הרגשות שלה היא בהימנעות, בין אם בניסיון להיות עסוקה לפני ההופעות או בהליכה לישון אחרי כדי לעצור את הביקורת. המפתח עבור דנה הוא הגדלת היכולת שלה להישאר עם עצמה בחרדות, במתחים ובביקורת, כדי ללמוד לעבור אותם ולא לברוח מהם לעשייה חיצונית שבמקרה הטוב אינה מזיקה לה ובמקרה הפחות טוב פוגעת בה.

דנה גילתה לאורך השנים מהם הדברים בחייה שעושים לה טוב ומרגיעים אותה: שינה, אמבטיה, כתיבה, שירה וגיטרה, והיא נעזרת בהם בעת הצורך. טוב לשמוע שהיא לומדת לשתף ולהוציא החוצה נושאים ורגשות שהייתה רגילה בעבר לשמור בפנים, כמפתח לשלוות הנפש שלה.

 

adini col

להגדלת הכתבה לחצו על התמונה:

adini story

  

יצירת קשר
mail

רשימת התפוצה שלי
Actions-list-add-user-icon1

אתם מוזמנים ליצור עימי קשר, אורון שרון, טלפון: 052-8408418 מייל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.