9.12.2012 - חו"ד מומחה שלי בידיעות אחרונות על כוכב הילדים "דוד חיים"

אורון שרון מאמן מרצה מנטור

אימון עסקי, אימון אישי, התפתחות אישית


9.12.2012 - חו"ד מומחה שלי בידיעות אחרונות על כוכב הילדים "דוד חיים"

haim cover

מוזמנים לקרוא חו"ד מומחה שלי על כוכב הילדים "דוד חיים", שהתפרסמה בידיעות אחרונות, בכתבתה של גאיה קורן.
להלן צילום הכתבה והטור.

haim cover

 

אורון שרון, מאמן מומחה לזוגיות והתפתחות אישית:

חיים אדם מקסים. הוא אהוב, אוהב, אכפתי ומשקיען והנהנים העיקריים מכך הם הילדים, אליהם הוא מחובר מאוד. חיים הוא סוג של ילד בעצמו, כפי שהוא מעיד על עצמו בהרגלי התזונה שלו ובמנהגים אחרים. יחד עם ההצלחה שלו, חיים שומר על ענווה. הוא מחובר למציאות, שומר על פרופורציות ודואג להזכיר לעצמו מידי יום, את מקומו בעולם. הוא בזוגיות טובה ואוהבת ובקשר קרוב עם אשתו.

חיים מקפיד לשים לב לפרטים, לדאוג לכך שהכל יהיה מושלם, להתייחס לכל הופעה או מכתב מילד בכבוד וברצינות. התנהלות זו ראויה להערכה, חיים בעל מוסר עבודה גבוה מאוד ואין ספק שבכך טמון חלק מסוד הצלחתו. יחד עם זאת, כאשר אכפתיות, מחויבות ותשומת לב לפרטים הופכות להיות מופרזות, התוצאה היא פרפקציוניזם ופדאנטיות, והמחיר על כך הוא מתח, דאגה ומוטרדות, שהן מנת חלקו של חיים.
המחשבה המאפיינת אנשים פרפקציוניסטים היא, שרק אם הדברים יהיו מושלמים, הם יוכלו להיות מאושרים. בפועל, המציאות בחייהם מוכיחה שגם כשההצלחה מגיעה, הרוגע והאושר לא מושגים, אלא רק לרגעים קצרים. המפתח לאושר הוא המעבר מהציפייה שהכל יהיה מושלם, להבנה שמספיק שיהיה טוב.

אם חיים ישכיל להבין שהוא אהוב ומצליח בזכות מי שהוא, ויסכים להרפות מעט מהפרפקציוניזם, הוא יזכה גם להצלחה המגיעה לו ביושר וגם לשלווה ולרוגע אליהם הוא מייחל.

 

haim col

להגדלת הכתבה לחצו על התמונה:

haim story

  

יצירת קשר
mail

רשימת התפוצה שלי
Actions-list-add-user-icon1

אתם מוזמנים ליצור עימי קשר, אורון שרון, טלפון: 052-8408418 מייל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.