אורון שרון מאמן מרצה מנטור

אימון עסקי, אימון אישי, התפתחות אישית


תמר מספרת על תהליך האימון האישי שלה שהביא לחופש, הקלה וקבלה עצמית

yoga_girlלא משנה באיזה נושא עסקנו, מה שכל הזמן הנחה את התהליך היה לאפשר למה שעולה להיות נוכח, להקשיב לו, לתת לו מקום. אני רגילה להתנגד, רגילה להסתיר, לטאטא מתחת לשטיח, רגילה לעשות הרבה דברים שבסופו של דבר גורמים לבעיה רק להתעצם ולתפוס מקום גדול יותר. מתחילת הדרך באימון איתך, אני לומדת באמת לתת מקום לכל דבר, מקום להתנגדות, לכעס, לעצב, לפחד, לחוסר הביטחון, לחוסר הידיעה. וכאן אני מרגישה שהתחלתי לחוות את החופש.

ברגע שאני מקשיבה לכל קול בתוכי, החיובי והשלילי ולא מתנגדת לו- יש הקלה עצומה ואז אני גם משתפת אחרים ורק מעצם הפעולה הזו של לתת מקום, אני כאילו מנקה את עצמי מבפנים ולפחות חצי מה"בעיה" מתפוגגת, ואם לא מתפוגגת אז לפחות אני יכולה אז לגשת אליה ממקום שלו יותר ולא מתנגד. וכאן בעצם החופש החדש שאני חווה כרגע בחיי, כאן ההתעוררות, זו היכולת החדשה שאני מפתחת, כשהוויתור הוא על ההתנגדות.

 חווית האימון הייתה מדהימה עבורי,כל פגישה משמעותית, כל פגישה מקדמת ומלמדת ובעיקר כל פגישה עשתה בדיוק את מה שהגדרת כמטרת האימון כולו- מקרבת אותי עוד קצת אל עצמי.

חווית העבודה איתך היא נעימה, מקבלת, משחררת. ההכוונה שלך הייתה מדויקת עבורי, תשומת הלב המטורפת שלך לפרטים, לשפת גוף, למנגינת הדיבור- הייתה בדיוק מה שהייתי צריכה, לא יכולתי לברוח אף לא לרגע אחד ואני מודה לך שלא נתת לי. עם זאת, אגב, תמיד השארת פתח להפסקה, למנוחה, בדקת אם אני רוצה להמשיך. שום דבר לא נעשה בכוח.
אני מוקירה כל רגע בכל פגישה איתך. הרגשתי בידיים מקצועיות לחלוטין, הרגשתי בטוחה וגם אהובה.

אני מודה לך מעומק הלב על תהליך משמעותי וחשוב ועל כלים ופרספקטיבות מאירות שנתת לי.

יצירת קשר
mail

רשימת התפוצה שלי
Actions-list-add-user-icon1

אתם מוזמנים ליצור עימי קשר, אורון שרון, טלפון: 052-8408418 מייל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.