אורון שרון מאמן מרצה מנטור

אימון עסקי, אימון אישי, התפתחות אישית


בת חן מספרת על תהליך האימון בו למדה לאפשר לעצמה והצליחה להיכנס להריון

pregnant1היופי ביציאה לתהליך שיודעים איפה מתחילים חושבים שיודעים לאן רוצים להגיע ואם נהנים ומתמסרים לדרך התוצאות לא מאחרות לבוא.
הגעתי לאורון כשחיפשתי כלים לניהול של צוות עובדים. חיפשתי את שביל הזהב בין סמכות לחלוקת אחריות. מהר מאוד מצאתי את עצמי בעולם הקסום של "לאפשר". גיליתי שאם אני מאפשרת לעובדים שלי לבצע את המשימות – בדרכם, ואני מסתכלת על התוצאה, אני משיגה הצלחה. אבל לא פה הייתה הפריצה הגדולה...

הדבר המיוחד שקרה במהלך האימון שלמדתי לאפשר לעצמי. לאפשר לעצמי להעיז, להיכשל, ליהנות, להצליח – לכאורה מובן מאליו אבל ביום יום היה פער וחוסר מימוש. במקביל לאתגר בעבודה עמד בפני אתגר אישי חשוב - ניסיתי להיכנס להריון ולהפוך לאמא. האימון סייע בידי לעבור את הדרך הזו, המלווה באכזבות וניסיונות חוזרים ונשנים עד שהגעתי לאותו הריון מיוחל. דרך האימון למדתי מהי חמלה, הבנה זו לבדה שינתה את יחסי עם אמא שלי – ועל כך אני מברכת בכל יום.

התמזל מזלי והצלחתי בבחירה של המאמן. אני, שהכרתי את אורון שנים לפני שהפך למאמן ולחבר, ראיתי את התהליך שהוא עבר, את הדרך שעשה עד שמצא את המקום שבו הוא נינוח, מכיל, משתף – אלו עזרו לי להגיע לפגישה הראשונה וממנה להמשיך בתהליך האימון. באתי לקבל כלים, ולמדתי דרך מחשבה, באתי לקבל פתרון מיידי וזכיתי לשינוי מחשבתי.

יצירת קשר
mail

רשימת התפוצה שלי
Actions-list-add-user-icon1

אתם מוזמנים ליצור עימי קשר, אורון שרון, טלפון: 052-8408418 מייל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.